ставки та пільги із сплати земельного податку на території Дружбівської міської ради на 2021 рік

Дата: 09.06.2020 11:31

Ставки  та  пільги   із сплати земельного податку на території Дружбівської  міської  ради  на 2021 рік (завантажити)

Рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дружбівської міської ради на 2021 рік

Додаток 1 ставки земельного податку

ставки встановлюються на 2020 рік та вводяться в дію з 01 січня 2020 року по м. Дружба Дружбівської міської ради Ямпільського району Сумської області:

стор. 1  2  3  4  5  6  7

Додаток 2   Ставки земельного податку

ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01 січня 2021 року по селах: Довжик, Чуйківка, Бугор, Микитське, Об’єднане, Дорошівка, Василець, Дорошенкове, Косинське, Палащенкове, РоманьковеДружбівської міської ради Ямпільського району Сумської області:

стор.  1  2  3  4  5  6  7

Додаток 3  ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб,

наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку

стор. 1

Додаток 4  СТАВКИ земельного податку для фізичних та юридичних осіб за земельні ділянки,

які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання ( крім державної та комунальної форми власності)

ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01 січня 2021 року.

стор. 1  2  3  4  5  6