A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дружбівська міська громада
Сумська область, Ямпільський район

Розпорядження міського голови Про функціонування "Телефону довіри" в Дружбівській міській раді

Дата: 21.01.2020 17:32
Кількість переглядів: 70

 

                                                                ДРУЖБІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

М І С Ь К О Г О  Г О Л О В И

 

26.12.2017                                      м.Дружба                              № 120-ОД         


 

Про функціонування «Телефону довіри» в Дружбівській міській раді

 

 

 

 

Відповідно до пункту 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 40 Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, забезпечення зворотного зв’язку керівництва Дружбівськоїміської ради з громадськістю,  надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян та всебічного вивчення громадської думки:

1. Запровадити, починаючи з 01січня 2018 року, функціонування в Дружбівській міській раді телефонного зв’язку з населенням – «Телефон довіри».

2. Затвердити Положення про функціонування «Телефону довіри» в Дружбівській міській раді, що додається.

3. Начальнику організаційного відділу Кубрак М.О. здійснювати організаційне та загальне керівництво процесом функціонування «Телефону довіри» в Дружбівській міській раді.

4. Відповідальною особою за реєстрацію та облік звернень, що надходять на «Телефон довіри» в Дружбівській міській раді призначити начальника організаційного відділу міської ради Кубрак М.О.

2

 

5. Начальнику організаційного відділу Кубрак М.О.  про  виконання цього розпорядження інформувати Дружбівського міського голову до 10 січня щороку.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Родоман І.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                           Є.І.Харитонов


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора