ВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

Дата: 23.06.2020 09:33

23 червня в Україні відмічається День державної служби. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов'язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Тож, з нагоди свята, бажаємо Вам здоров'я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

Секретар міської ради                                      Інна РОДОМАН