КІНОТЕАТР «ДРУЖБА-CITY» УРОЧИСТО ВІДКРИТО

Дата: 23.08.2020 11:59

У міському Палаці культури урочисто відкрито кінотеатр «Дружба-city». Відтепер усі охочі можуть долучитися до широкоекранного перегляду улюблених фільмів та отримати від цього естетичне задоволення.

Глядацький зал кінотеатру розрахований на 48 місць. На великому екрані транслюватимуться фільми різних жанрів, а також мультиплікаційні фільми. Крім того, кінотеатр обладнаний новітньою кінопроекційною і звуковою апаратурою. У залі встановлені сучасні зручні крісла. У фойє кінотеатру на зручних диванах глядачі мають змогу поласувати запашною кавою та попкорном.

Все це стало можливим завдяки ініціативі Євгена ХАРИТОНОВА, який перед початком перегляду звернувся з вітальними словами до глядачів. Також гостей вітали своїм співом Аліна Кабанова, Олександра Кубрак з колективом «Силует» та Дмитро Кравченко.