ФК «ДРУЖБА» ЗА КРОК ДО ПЕРЕМОГИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ

Дата: 07.09.2020 10:54

В  рамках Чемпіонату області серед команд Першої ліги 5 вересня зустрілися команди «Лідер» (Середина-Буда) та ФК «Дружба».

Гра відбулася на стадіоні у м. Середино-Буда. З  перших хвилин перевагою заволоділи наші футболісти. На 2 хв. рахунок відкрив нападаючий ФК «Дружба» Роман Кролевецький. Через 20 хв. він же подвоїв результат. Надалі гра проходила з повною перевагою нашої команди. Матч так і закінчився з рахунком 2:0 на користь Дружби, яка займає ІІ місце в турнірній таблиці. Поступається команді «Авангард» (Білопілля) 4 очки.

Матч між цими командами відбудеться 12 вересня на нашому стадіоні. Початок зустрічі о 14:00 год. Запрошуємо всіх уболівальників підтримати наших футболістів!!!