У ДРУЖБІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНО РЕКОНСТРУКЦІЮ ТА РЕМОНТ ВУЛИЧНИХ КОЛОДЯЗІВ

Дата: 19.09.2020 20:46

Робітниками з благоустрою міської ради проводено реконструкцію та ремонт вуличних колодязів громадського користування у м. Дружба по вул. Шевченка, вул. Дружба, вул. Центральна, вул. Набережна, у с. Дорошівка по вул. Центральна, вул. Ювілейна, у с. Чуйківка по вул. Центральна. Деякі колодязі почистили від мулу та бруду, проведено реконструкцію надбудов, зробили систему підйому питної води, а саме встановили «крутьолки», які намотують ланцюг, над деякими колодязями встановлено нові споруди.

Як бачите, Дружбівська громада переймається проблемами своєї громади і працює так, щоб жителі були забезпечені комфортними умовами проживання