Сумська область, Ямпільський район

В ДРУЖБІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Дата: 02.10.2020 13:22
Кількість переглядів: 41

В приємній, дружній атмосфері, 30 вересня, з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, бібліотечні працівники комунального закладу «Дружбівська міська публічна бібліотека» відзначили своє професійне свято.

Свято пройшло на одному подиху… Інсценізація робочого дня бібліотекаря Володіної С.Б. підняла настрій присутнім, користувач Жуков В.П. підготував власні тематичні вірші, а бібліотекар Євдокименко О.О. подарувала всім музичні вітання. Бібліотекар–пенсіонер Заболотна Д.А. та бібліотекар с.Чуйківка Вихрицька Н.І. декламували задушевні вірші.

Найактивніші користувачі всіх бібліотек Дружбівської ОТГ отримали грамоти в різних номінаціях.

У цей святковий день у кожного була можливість залишити побажання бібліотеці в «чарівному кошику» та подарувати бібліотеці книги.

Дякуємо всім, хто прийняв участь у заході, бо День бібліотек – це спільне свято бібліотечних працівників та користувачів.