У БІБЛІОТЕКАХ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 20.11.2020 15:21

« Лиш той життя й свободи вартий, хто

йде щодня за них у бій»

Й.В.Гете

Щороку, 21 листопада в нашій країні відзначають одне зі знакових свят у новітній історії - День гідності та свободи, що  встановлено Указом президента України Петра Порошенка у 2014 році. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

У бібліотеках Дружбівської ОТГ було організовано та проведено наступні  заходи:

Моноскрипт пам`яті «І мужність ви, як прапор пронесли» (Дружбівська міська публічна бібліотека) ;

Година пам`яті «Україна славить своїх героїв» (Чуйківська сільська бібліотека) ;

Тематична поличка «Майдан.Україна.Шлях до свободи» (Дорошівська сільська бібліотека).

Слава Україні! Героям слава!