ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ ЗВІТУВАЛИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ У 2020 РОЦІ

Дата: 09.12.2020 14:03

09 грудня під головуванням секретаря Дружбівської міської ради – Інни РОДОМАН проведено апаратну нараду.

Під час апаратної наради дільничні офіцери поліції Ямпільського ВП Шосткинського ВП ГУНП в Сумській області – Ювченко Михайло та Мірошник В’ячеслав, які обслуговують територію Дружбівської громади, звітували про результати своєї роботи за 2020 рік.

Спочатку правоохоронці розповіли  про стан оперативної обстановки на території їх обслуговування  та результати роботи за 2020 рік. Так, були визначені проблемні питання, які негативно впливають на стан злочинності, як на даній території, так і в місті в цілому. Дільничні офіцери зауважили, що однією з найважливіших умов ефективної діяльності поліції по забезпеченню правопорядку та профілактики правопорушень є тісна співпраця і підтримка місцевого населення.