БЮДЖЕТ ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НА 2021 РІК ПРИЙНЯТО

Дата: 22.12.2020 20:06

22 грудня 2020 року відбулася 2 сесія Дружбівської міської ради 8 скликання, на якій депутати  ради ухвалили головний фінансовий документ громади – бюджет на 2021 рік.

Начальник фінансового управління міської ради О.Ніжник представила депутатам проект бюджету на 2021 рік.

Представляючи бюджет громади, було зазначено, що прогнозні показники доходів  бюджету на 2021 рік розроблені на основі бюджетного та податкового законодавства, іншого законодавства з урахуванням росту показників соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік

Проект головного фінансового документу пройшов ретельну підготовку, було докладено максимум зусиль аби проект бюджету був збалансований. Напередодні проект було розглянуто на засіданні виконавчого комітету та бюджетної комісії міської ради.

Відтак,  обговоривши  даний проект,  депутати міської ради одноголосним рішенням прийняли  бюджет на наступний рік.