ПРДСТАВНИКИ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ СЬОГОДНІ ПЕРЕБУВАЛИ У ДРУЖБІ

Дата: 30.12.2020 19:36

Напередодні різдвяних свят до Дружби завітали представники Федерації футболу Сумщини на чолі з головою Андрієм Прохоровичем.

Метою цього візиту стало нагородження гравців футбольної команди "Дружба", котрі в минулому році зайняли друге місце в обласному чемпіонаті серед команд Першої групи. В дружній, теплій атмосфері пройшла ця зустріч. Футболістам було вручено нагороди та пам'ятні призи.

Почесною відзнакою "За вагомий внесок в розвиток футболу Сумщини" було нагороджено голову Дружбівської громади Євгена Харитонова.

Директору ДЮСШ "Дружба" Коржу М.О. були передані в подарунок футбольні м'ячі та сувеніри від голови комітету дитячо-юнацького футболу Федерації Футболу України А. Прохоровича.