Дата: 08.02.2021 09:39
Кількість переглядів: 1062

Фото без опису

Вчора, 07 лютого, відбулась повторна гра на дружбівському льодовому майданчику між хокейними командами Дружби та Конотопу.

Гра, яка напередодні відбулась у м. Конотоп, закінчилась поразкою дружбівчан. За 6 хвилин до кінця поєдинку ведучі з рахунком 3:1 дружбівчани умудрилися пропустити 2 шайби та програти матч з рахунком 3:4 в серії булітів.

Не менш драматичною видалася гра між цими командами і вчора. Дружбівці були настроєні рішуче взяти реванш за попередню поразку. Уже до 10 хвилини матчу після точних кидків Р.Комарова, І.Лещенко, В.Лугаша дружбівчани вели рахунок 3:0, але команда рано повірила в остаточну перемогу і знизила оберти, гравці почали допускати помилки в обороні, за що поплатилися 4 пропущеними шайбами. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу конотопчан з рахунком 4:3.

Наступна гра відбудеться у середу, 10 лютого, у м. Кролевець.