В БІБЛІОТЕЦІ ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧИЛИ 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Дата: 24.02.2021 17:12

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

З нагоди  ювілейної дати з 19.02.2021 по 27.02.2021 р. діє  літературна виставка - персоналія «Ти себе Українкою звала…»

Напередодні цієї знакової події, 24 лютого 2021 року, в бібліотеці  проведено літературний калейдоскоп «Високе світло імені та слова». На заході  учні 6 класу Дружбівського НВК: ЗОШ І –ІІІ ст. –ДНЗ, що завітали разом із учителями – Силак Л.В.  та Дегтяр А.Є., більш детально ознайомились із життєвим і творчим шляхом геніальної дочки українського народу .     Вірші напам`ять, у яких оспівано і кохання, і Батьківщину, і незламну силу духу, і природу, декламували Євдокименко Валерія, Нижник Дар`я, Митіна Дар`я, Кириченко Дар`я та  Гончаренко Анастасія.

Велика поетеса залишила нам твори, які й нині дарують нам надію та є вказівкою у житті.