ТЕАТРАЛЬНА ПЕРЕМОГА В ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

Дата: 26.04.2021 08:21

Карантин – це не відпустка і не канікули, а час, коли можна знайти новий формат,  новий підхід, нові засоби для вирішення творчих завдань.

Для  закладів культури Дружбівської громади таким ресурсом є участь у дистанційних конкурсах.

23 квітня відбувся дистанційний обласний фестиваль-конкурс театральних колективів «Театральні обрії» у м. Суми.

Підсумки конкурсу підведені, серед переможців аматорський театр «Вектор» Дружбівського міського Палацу культури у номінації «краща вистава» (аматорські театральні колективи до 18 років) з музичною виставою «Ангели Полліанни».

Вітаємо наших переможців, бажаємо подальших успіхів!