ДРУЖБІВСЬКА ГРОМАДА ЗАВЗЯТО ГОТУЄТЬСЯ ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дата: 29.04.2021 14:48

Віковий досвід наших пращурів закарбований у обрядах, звичаях та традиціях, що передаються з покоління в покоління. Але на превеликий жаль ми не задаємося питанням: «У чому сама суть того чи іншого обряду?», а виконуємо обрядові дії механічно … «так ще моя бабця робила»…

Тому ми пропонуємо вам доторкнутися до нашого коріння і дізнатися якомога більше про деякі великодні традиції. Наприклад, чому яйця красили саме у «чистий четвер»  або якої форми повинна бути сирна паска… Дізнатися самим та розповісти своїм дітям про сутність великодніх традицій - наш християнський обов’язок.

Так, Дружбівська філія міського Палацу культури (Журавка) пропонує переглянути експозицію «Писанковий дивосвіт» та разом з нами долучитися до «Писанкового марафону» (переходьте за посиланням http://surl.li/shmc)