У ДРУЖБІ ПРОВЕДЕНО ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ В.ЛЯХНИЦЬКОГО

Дата: 23.05.2021 11:11

22 травня на міському стадіоні був проведений традиційний сьомий юнацький турнір пам’яті дитячого тренера Володимира Ляхницького. Цьогоріч участь приймали хлопчаки 2010-2011 року народження.

У вирішальній зустрічі за І місце зійшлись команди ДЮСШ імені Маміашвілі з м. Конотоп та їхні однолітки з шосткинської «Барси». В напруженій боротьбі перемогу одержали конотопські юнаки (тренер ОюБолотов) з рахунком 2:0. У матчі за ІІІ місце наші дружбівці зустрілися з командою з Середино-Буди. Запеклий поєдинок закінчився з мінімальною перевагою дружбівців з рахунком 1:0. Наших юнаків готували тренери С.Губенко та Ю.Шульга.

Команди-призери були нагороджені кубками, грамотами та цінними подарунками. Змагання проходили під егідою міського голови Євгена Хаитонова. Допомогу у проведенні змагань надавали голова профспілкового комітету ПЧ-6 Хутір-Михайлівської дистанції колії М.Демченко та син Володимира – Анатолій Ляхницький.