ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВДАВСЯ!!!

Дата: 07.06.2021 09:52

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Сьогодні з 12.00 год. до святково прикрашеного подвір’я міського Палацу культури зійшлися діти та дорослі. Для малечі було проведено розважальну програму-квест «У пошуках веселки». Ігри, розваги, батути, танці – все це сприяло хорошому настрою.

Всі працівники Палацу культури були перевтілені в різноманітних казкових героїв, а родзинкою заходу став ведмедик Барні – директор Палацу культури, яка власноруч зшила собі костюм.

Деякі конкурси проходили за підтримки нашої доблесної поліції, які потім вручили нашим дітлахам солодкі подарунки. Велика вам подяка!

Цьогорічне свято дитинства було гучне, веселе, солодке. Стомлені, але задоволені діти розходилися по домівках.