У ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.06.2021 20:57

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

26 червня 2021 року у Дружбівському Палаці культури проведено творчий звіт народного аматорського вокального ансамблю «Дружбяночка» (кер. Петро Чоботар) приурочений до Дня Конституції України. Разом з «Дружбяночкою» приєдналися до привітань громадян вокальний ансамбль «Мереживо», «Світанкові роси», «Чарівні Перлинки»,  хореографічний колектив «Силует» та  Людмила Александренко.

Глядачі залишилися задоволені, адже артисти дарували живу творчу енергетику.