МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЄВГЕН ХАРИТОНОВ ІНІЦІЮВАВ ВІДРОДИТИ ТРАДИЦІЇ З ФУТБОЛУ

Дата: 30.06.2021 18:56

30 червня у Дружбі розпочався юнацький турнір з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед вуличних та дворових команд, ініціатором якого був голова Дружбівської міської ради Євген Харитонов. Подібні змагання були традиційними у 60-70-х роках минулого сторіччя, які вирішено поновити.

У турнірі приймають участь чотири команди, які поділено за територіальним принципом: Хмарочос (вул. Шкільна), Орел (вул. Миру), Доблесть (вул. Центральна), Рубін (вул. Лугова).

Змагання проходитимуть у три кола. Команди-переможці та кращі гравці турніру будуть нагороджені призами та цінними подарунками.

А сьогодні команда Хмарочос виграла з рахунком 9:0 у Доблесті, а Рубін обіграв Орла рахунком 1:0. Наступна гра відбудеться 02 липня, у п’ятницю.