У ДРУЖБІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МІСТА

Дата: 09.08.2021 13:12

Дружба гучно відгуляла своє 59 День народження. У жителів та гостей міста залишилося багато позитивних вражень. Особливо задоволені найменші – для них на цьогорічному Дні міста було безліч розваг.

Розпочалося святкування зі святкогового концерту. Яскраві виступи місцевих виконавців не залишили байдужим жодного глядача.

Далі – вітальні слова від міського голови Євгена Харитонова, депутатів Сумської обласної ради політичної партії «Наш край» Валентина Доброва, Олексія Котлярова, голови Шосткинської районної ради Вікторії Сокол.

Гучні оплески зірвали запрошені зірки – Натаніка, діджеї з міста Київ.

Свято завершилося далеко за північ. І навіть невеличкий дощик його не зіпсував.