ДРУЖБІВСЬКІ КОЛЕКТИВИ БРАЛИ УЧАСТЬ У ЕКО-ФЕСТИВАЛІ «ДИКИЙ МЕД»

Дата: 16.08.2021 10:34

Дружбівську громаду гідно представили вокальний ансамбль «Світанкові роси», керівник Тетяна Демченко (КЗ «Дружбівський міський палац культури»), аматорський вокальний ансамбль «Мереживо», керівник Ольга Євдокименко (Чуйківська філія Дружбівського мПк), аматорський вокальний ансамбль «Журавушка», квартет «Мелодія серця», керівник Олександр Малай (Дружбівська філія Дружбівського мПк).

Дійство відбулося 14 серпня у Зноб-Новгородській ОТГ, на березі мальовничого озера

Колоритні і дзвінкі ансамблі  дарували всім гостям фестивалю яскраві українські пісні, натомість ті віддячували їм посмішками та аплодисментами.

Фестиваль тут відбувся вже в п'яте. Ярмарки, дитячі розваги, українські пісні зробили цей день особливим й незабутнім.