У ДРУЖБІ ПРОВЕДЕНО МІЖРАЙОННИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ТА ЧЕМПІОНАТ МІСТА З ШАХІВ

Дата: 23.08.2021 09:10

22 серпня на міському стадіоні проведено міжрайонний турнір з паркового волейболу серед чоловічих та жіночих команд та чемпіонат міста з шахів, присвячений 30-й річниці незалежності України.

Перед початком турніру учасників привітали Дружбівський міський голова Євген Харитонов та депутут Сумської обласної ради Олексій Котляров.

Серед чоловічих команд першість вибороли волейболісти смт Ямпіль, на другому місці – м. Дружба, третє – м. Конотоп і четверте місце здобули волейболісти зі Свеси.

Серед жіночих команд перше місце виборола команда м. Дружба, на другому – м. Глухів, третє – м.Конотоп і на четвертому – Свеса.

І місце з шахів посів Кашук Олександр, ІІ – Ген Дмитро, ІІІ місце за Процюком Олександром.

Спортсменам вручено грамоти, призи та нагороди.