ПИТАННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ НА КОНТРОЛІ ГОЛОВИ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.08.2021 21:05

28 серпня 2021 року під головуванням голови Дружбівської міської ради Євгеном ХАРИТОНОВИМ проведено оперативну нараду з керівниками установ, організацій, які знаходяться на території громади щодо стану вакцинації від COVID-19.

Головний лікар КНП "ДРУЖБІВСЬКИЙ ЦПМСД" Михайло Супрун зазначив, що на даний час вакцинація набирає обертів та розповів присутнім про її важливість для попередження захворювання на коронавірусну хворобу та пом’якшення її перебігу.

У КНП "ДРУЖБІВСЬКИЙ ЦПМСД" на сьогоднішній день наявні 4 види вакцини: коронавак, модерна, астразенека, файзер. Щеплення проводиться з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:00 год. Для зручності населення, які працюють протягом зазначеного часу, можлива вакцинація у вихідні дні. Дане питання заздалегідь необхідно узгоджувати зі своїм лікарем.

Вакцинація  - це єдиний шлях побороти хворобу!