У ШКОЛАХ ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Дата: 02.09.2021 10:47

1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічали своїх вихованців навчальні заклади Дружбівської громади.

Традиційно День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою.
У Дружбівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ з привітальними словами до присутніх звернулися перший заступник Дружбівського міського голови Антоніна Шаповалова, начальник відділу освіту Алла Мелешко, директор навчального закладу Тамара Високос, голова батьківського комітету Оксана Лук'янова, які бажали наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступному навчальному році!

Урочисту лінійку продовжили виступи талановитих школярів, привітання першокласників та майбутніх випускників, які не залишив байдужими жодного присутнього.

На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх першокласники, головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг. За ними всі школярі поспішили на свій перший урок.