Щодо дотримання карантинних обмежень червоного рівня небезпеки суб'єктами господарювання

Дата: 03.12.2021 13:49

Міська рада повідомляє, що протягом листопада з метою дотримання карантинних обмежень червоного рівня небезпеки, представниками Дружбівської міської ради спільно з представниками Держпродспоживслужби та правоохоронними органами здійснювались перевірки суб'єктів господарювання щодо запобігання поширенню короновірусної хвороби.

В ході перевірок встановлено, що суб'єкти господарювання дотримуються карантинних заходів та обмежень.