НАПЕРЕДОДНІ СВЯТОГО МИКОЛАЯ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОСОБИСТО ПРИВІТАВ ТА ВРУЧИВ ДІТЯМ СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ

Дата: 15.12.2021 15:27

День Cвятого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі. І сьогодні, 15 грудня, напередодні довгоочікуваного свята міський голова Євген Харитонов разом з заступником міського голови Олегом Пашковським привітали дітлахів та вручили солодкі подарунки від народного депутата України ПП «НАШ КРАЙ» Андрія Деркача.

Подарунки отримали діти з багатодітних родин, діти-інваліди, діти, які залишилися без батьківського піклування, діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування та діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Євген Іванович побажав кожному гарного настрою, щасливого дитинства, здійснення всіх мрій.