ДІЛЬНИЧНИЙ ОФІЦЕР ПОЛІЦІЇ ЗВІТУВАВ ПРО РОБОТУ ЗА 2021 РІК

Дата: 29.12.2021 11:25

У Дружбівській громаді дільничний офіцер поліції прозвітував перед громадою про свою роботу за 2021 рік

Правоохоронець розповів присутнім громадянам про оперативну обстановку на території обслуговування, вжиті превентивні заходи та роботу з населенням щодо протидії шахрайству.

За словами старшого дільничного офіцера поліції Михайла Ювченка, за рік він розглянув 399 заяв та повідомлень, які надійшли до поліції від громадян, які мешкають на обслуговуємій ним території. Розкрив 13 злочинів, склав 127 адмінматеріалів.

Він також доповів присутнім про проведену профілактичну роботу з соціально-неблагополучними особами схильними до зловживання алкоголем, наркотиками, з раніше судимими громадянами, з батьками, які неналежно виконують батьківські обов’язки щодо виховання дітей, з особами, які вчиняють домашнє насильство. Окремо правоохоронець розповів про спільні заходи вжиті з представником ювенальної превенції спрямовані на виявлення правопорушень та профілактики дитячої злочинності, продаж дітям підакцизних товарів, на кшталт, тютюнових, алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

Детальніше поліцейський зупинився на роботі з населенням щодо протидії шахрайствам. Він нагадав присутнім про найбільш популярні схеми обману та те, як слід діяти в тих чи інших ситуаціях.

На завершенні зустрічі правоохоронець вислухав проблемні питання громадян та обговорив з ними шляхи вирішення.