Дружбівською міською радою створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Дата: 29.12.2021 16:07

Відповідно до рішення виконкому Дружбівської міської ради від 23 грудня 2021 року №53 створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Мобільна бригада - спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі .

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Мобільна бригада надає соціальні послуги шляхом проведення фахової консультації за допомогою телефонного зв’язку, з виїздом до місця проживання (перебування) постраждалих осіб чи іншого вказаного ними місця.

Основними завданнями мобільної бригади є:

надання психологічної допомоги постраждалим особам;

реагування та надання не пізніше ніж протягом однієї доби соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема шляхом кризового та екстреного втручання;

інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;

роз’яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання;

провадження інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству.

Якщо ви зазнали насильства або стали свідком насильства - НЕ МОВЧІТЬ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ ПО ДОПОМОГУ!

Телефон для виклику (консультації) мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі: 0989539887 (провідний фахівець із соціальної роботи відділу «Служба у справах дітей, сім`ї, молоді та соціального захисту населення»  Дружбівської міської ради Силеверстова Яна Миколаївна)

Прийом заяв від осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснюються у Дружбівській міській раді за адресою: Сумська обл., Шосткинський район, м. Дружба, вул. С. Гнібеди, б. 3

Понеділок – четвер: з 08.00 – 17.15

П’ятниця: з 08.00 – 16.00

В позаробочий час можна звертатися на національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номером 15-47 або 102.