ХК «ДРУЖБА» РОЗГРОМИЛА ХК «КРОЛЕВЕЦЬ» З РАХУНКОМ 11:0.

Дата: 24.01.2022 09:16
Кількість переглядів: 436

Фото без опису

Сьогодні відбулась чергова гра Чемпіонату області з хокею між хокейними командами "Дружба" та "Кролевець" у місті Дружба.

Гра з аутсайдером зони виявилася для господарів льоду нескладною. Вони мали незаперечну перевагу, що знайшло своє відображення у підсумковому результаті цієї зустрічі. Дружбівці без особливих зусиль зломили опір кролевецьких хокеїстів. З перших хвилин команду повів за собою досвідчений захисник Г. Латиш, котрий двічі посилав шайбу у ворота. Вже до середини першого періоду рахунок зріс до 3:0.

Гарний грамотний хокей показала наша перша трійка, на рахунку чотири закинуті шайби. Вдало провели наші хлопці і третій період, у якому закинувши ще чотири шайби у ворота помітно стомлених кролевчан і довели рахунок до розгромного. Гарним вийшов гол молодого нападника А.Мірошниченка, який зумів холоднокровно реалізувати вихід віч-на-віч з воротарем суперника. Успіх у цьому матчі дозволив ХК "Дружба" очолити турнірну таблицю зонального турніру.