Сумська область, Шосткинський район

ХК «ДРУЖБА» ЗНОВУ ПЕРЕМОГЛА ХК «КРОЛЕВЕЦЬ»

Дата: 31.01.2022 09:26
Кількість переглядів: 481

30 січня у повторній зустрічі цих суперників ХК «Дружба» одразу захопила ініціативу і не втрачала її до кінця гри. Початок матчу нагадував продовження попередньої зустрічі. Гості, бажаючи якнайшвидше закинути шайбу, надто поспішно будували свої комбінації. І кидки найчастіше йшли повз ворота. Так тривало до 8-ї хвилини, коли вперше у матчі відзначився Лещенко. Господарі вперто чинили опір. Дивлячись, що нашим нападникам ніяк не вдається зламати опір кролевецьких хокеїстів, ініціативу взяв на себе наш досвідчений захисник Г. Латиш. Перехопивши шайбу в чужій зоні, він влучним кидком відправив її в сітку. Господарі не завжди встигали за швидкими діями гостей. А дружбівці все прискорювали темп, що зумовило в результаті великий рахунок на їхню користь у другій зустрічі.

У другому періоді шайба лише одного разу побувала у сітці воріт господарів майданчика. Треба сказати, що воротар кролевчан дуже вдало провів матч, відбивши багато кидків, неодноразово рятував свою команду у важких ситуаціях. А після того, як на другій хвилині третього періоду шайба двічі побувала в сітці кролевчан, господарі по суті припинили опір, дозволивши дружбівцям без особливих зусиль довести зустріч до перемоги. Єдину шайбу господарі зуміли закинути на останній хвилині матчу. Слід зазначити у лавах ХК «Дружби» результативну гру трійки Комарів – Длугаш – Лещенко, на рахунку якої 5 закинутих шайб. Чотири з яких до свого активу записав Комаров. Відмінно зіграла і наша молодіжна ланка А.Кабанов – Мірошниченко – Родін, гравці якої зуміли не лише закинути по шайбі, а й вдало асистувати партнерам. Гра завершилась рахунком 1:11.