ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ЩОРІЧНОМУ КОНКУРСІ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ «СМАРАГДОВА ЛІРА»

Дата: 01.02.2022 09:08

Протягом лютого-квітня 2022 року проводитиметься щорічний конкурс Державної прикордонної служби України «Смарагдова ліра».

Мета конкурсу: утвердження захисту та розбудови незалежної України та пропагування територіальної цілісності нашої Батьківщини вшанування героїчної звитяги воїнів-прикордонників – учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Конкурс проводиться в номінаціях:

«образотворче мистецтво»;

«культурно-шефська робота»;

«хореографія»;

«музика»;

«театр»;

«художня література»;

«журналістика»;

«кіно».

Премія вручається лауреатам щороку напередодні Дня прикордонника за номінаціями:

«Художня література» - проза, поезія, драматургія, літературна критика, нарис, публіцистика і історичні дослідження (одна премія);

«Музика» - професійна пісня, авторська пісня - відзначаються автор тексту, музики і виконавець (три премії);

«Образотворче мистецтво» - (дві премії): живопис і графіка; скульптура,  оздоблювальні та монументальні роботи;

«Журналістика» - за цикли передач та матеріалів на прикордонну тематику, які користуються великою популярністю  на радіо і телебаченні та в друкованих та електронних засобах масової інформації (дві премії):

«Культурно-шефська робота» - за сприяння у виданні книг, аудіо- та відео-програм, увічнення пам'яті героїв-прикордонників, значний особистий вклад у військово-патріотичне та естетичне виховання прикордонників (одна премія);

«Кіно» – режисерська та акторська робота в кіно (одна премія);

«Театр» – режисерська та авторська робота в театрі (одна премія);

«Хореографія» – хореографічно-постановочна робота, індивідуальна виконавська майстерність артиста балету (одна премія).

Лауреатам премії Держприкордонслужби «Смарагдова ліра» вручаються пам’ятна статуетка «Смарагдова ліра», дипломи й відзнаки встановленого зразка, а також грошова винагорода.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатись, звернувшись ВОС «Хутір-Михайлівський», лейтенант Басова Н.В. тел. 0975646379