06 ЛЮТОГО ХК «ДРУЖБА» ПЕРЕМОГЛА КОНОТОПЧАН

Дата: 07.02.2022 11:34
Кількість переглядів: 497

Фото без опису

Чергову зустріч ХК «Дружба» провела у Конотопі з місцевою командою. Здавалося б що гра складатиметься вдало. На 30 секунді рахунок відкрив Маханьков. Проте, надалі команда перехопила ініціативу та тричі закинули шайбу у наші ворота. Потім Комаров одну шайбу відіграв, але конотопці відновили різницю у рахунку. Дружбівці пішли на перерву, програючи 2:4.

У другому періоді рахунок не змінився. Основні події розгорнулися у третьому періоді, завдяки закинутим шайбам Маханькова, А.Кабанова та Лещенка, ХК «Дружба» вийшла вперед з рахунком 5:4. Проте переможний рахунок утримати не змогли і наприкінці третього періоду пропустили шайбу у свої ворота. Доля матчу вирішувалася у післяматчевих штрафних кидках, які краще виконали дружбівці. Переможну шайбу закинув Володимир Длугаш. Так тримати! Молодці!