ЗІ 100-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ ВІТАЛИ ЖИТЕЛЬКУ ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.02.2022 15:18

10 лютого жителька Дружбівської громади Уляна Пузанова відзначила свій 100-літній ювілей.

З цієї нагоди міський голова Євген Харитонов, заступник міського голови Олег Пашковський, голова Шосткинської РДА Віктор Губенко та депутат Сумської обласної ради ПП «Наш край» Олексій Котляров завітали до ювілярки.

«На жаль, не часто доводиться вітати жителів громади із 100-річним ювілеєм. Така подія є не тільки значущою в житті ювілярки, а й у житті всієї Дружбівської громади, бо саме такі люди є очевидцями багатьох історичних подій, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. На них потрібно рівнятися нинішньому молодому поколінню», - зазначив Євген Іванович.

Гості дарували бабусі квіти, цінні подарунки, вручили подяку, висловлювали щирі слова привітання та побажання міцного здоров’я, радості та щастя. Ювілярка, у свою чергу, щиро дякувала за теплі привітання та подарунки.

Зустріч пройшла у теплій невимушеній обстановці.