ЧВЕРТЬ ФІНАЛУ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ: ХК «ДРУЖБА»-ХК «РОМНИ» - 7:3

Дата: 14.02.2022 09:46
Кількість переглядів: 485

Фото без опису

Чемпіонат області з хокею вийшов на фінішну пряму. Почались ігри плей-офф. У ¼ фіналу ХК «Дружба» зустрівся з ХК «Ромни»

За весь час участі у чемпіонатах області це була перша зустріч цих команд. ХК «Дружба» з перших хвилин «на правах» більш маститого суперника повів атаки на ворота роменців, і незабаром вийшов уперед. Спочатку Латиш у супроводі двох роменців проїхав із шайбою від воріт до воріт і чітким кидком у дальній кут вразив ціль. А приблизно через 7 хвилин, скориставшись помилкою захисників роменців, Лещенко без особливих зусиль збільшив рахунок. Хокеїсти Дружби у цій грі вирішили не вдаватися до особливих тактичних хитрощів. Прагнули при першій же нагоді кидати у ворота, при втраті шайби не прямували всією п'ятіркою назад, а намагалися тут же повернути її назад. І як наслідок, до кінця двадцятихвилинки розрив у рахунку ще більше збільшився – цього разу відзначився Длугаш. Надій на те, що в двох періодах, що залишилися, Ромни спробують виправити становище, було мало. Так, вони намагалися активізуватися в атаці (навіть закинули одну шайбу), але до дій в обороні було багато нарікань, спочатку Мірошниченко, а потім Родін своїми результативними діями це підтвердили, відвантаживши по шайбі в сітку воріт. До кінця другого періоду Дружба вже вигравала 5:1 та впевнено довела зустріч до перемоги. На початку третього періоду «дубль» оформив молодий Мірошниченко, кистевим кидком вразив дальню «дев'ятку». Наші спортсмени скинули оберти, дозволивши супернику відіграти дві шайби. До того ж гості могли відзначитись ще раз. За порушення правил у ворота Дружби було призначено буліт, але впевнено зіграв наш воротар, відбивши кидок. Зрештою велика зарядженість дружбівців на ворота, їхнє прагнення якнайкоротше увірватися в зону суперника (де їм далеко не завжди чинився належне опір) виявилося вирішальним. А коли Комаров закинув сьому шайбу, результат зустрічі ні в кого сумнівів не викликав.

Матчі півфіналів і фінал відбудуться 19-2- лютого у м. Суми. Вболіваємо за наших!!!