УВАГА! ВІДНОВЛЕННЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 02.03.2022 10:25

КВАРТИРИ І БУДИНКИ: світло під час комендантської години в під’їздах і квартирах рекомендують вимкнути.

ВУЛИЦЯ: від сьогоднішнього дня і надалі світло по вулицях буде увімкнено. Це робиться задля вашої безпеки, оскільки повне вимкнення світла тільки на руку ворогу - допомогає непомітно пересуватись нашими рідними вулицями. Коли світло на вулицях горить, мешканці мають змогу сфотографувати підозрілих осіб і передати фото до територіальної оборони, а представники ТрО можуть розпізнати своїх і чужих на вулиці з дистанції.

До речі, освітлення відновлено у м.Глухів, Шостка, Ямпільській та Середино-Будській громаді.