ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 08.04.2022 10:29

07 квітня Дружбівська міська рада отримала 150 продуктових наборів для категорії пенсіонери 85+, а також гуманітарну допомогу для дітей початкової школи Дружбівського НВК та Чуйківської філії.

З 11 квітня 2022 року буде відновлено автобусне сполучення Чуйківка-Шостка. Виїзд з с.Чуйківка о 08:00 год. Вартість квитка не змінюється. Увага!!! Перевізник зауважив, що у разі відсутності наповнюваності автобусу рейс здійснюватися не буде.

З 11 квітня 2022 року відновлює роботу відділення «Нова пошта» у м.Дружба.

На сьогоднішній день вирішується питання щодо відновлення залізничного сполучення Зернове-Конотоп.

В аптеку 36.6, що знаходиться біля Famіly cafe, днями доставляться ліки до повного асортименту в повному обсязі.

До уваги жителів громади! Міська рада і всі структурні підрозділи офіційно знаходяться у простої з оплатою праці 2/3 посадового окладу, але ми всі на місці і працюємо у штатному режимі.

Для отримання інформації щодо надходження і роздачі гуманітарної допомоги на території громади можна звертатися до міської ради у будь-який день. Проінформуємо у повному обсязі!

І ще одне болюче питання. Шановні мешканці! Давайте вже припинимо скубтися один з одним і поливати всіх довкола брудом! Зараз триває великий піст, давайте згуртуємось всі разом і приведемо до належного стану територію нашої громади та своїх домівок. Поважаймо один одного. Разом ми сила!!!