СЬОГОДНІ ДРУЖБІВСЬКА ГРОМАДА В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВОДЖАЛА ЗАГИБЛОГО ПРИКОРДОННИКА ВІТАЛІЯ МОЗОЛЬОВА

Дата: 27.04.2022 23:16
Кількість переглядів: 1984

Сьогодні, 27 квітня 2022 року, Дружбівська громада провела в останню путь загиблого воїна Мозольова Віталія Юрійовича - справжнього героя, захисника нашої Вітчизни, сина, чоловіка, батька...., який віддав своє життя, захищаючи наші землі від російських окупантів, що так підло і безжально потягнули на нашу незалежність та мирне життя.

Віталій Мозольов 21 квітня отримав поранення несумісне з життям у смт Ямпіль Донецької області.

Зараз Україна бореться за свою свободу, а тих воїнів, що щодня виборюють для нас мирне небо ми ніколи не забудемо, адже герої не вмирають.