ДО ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НАДІЙШЛО 2 ВАГОНИ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 21.06.2022 13:35

Вчора, 20 червня, за підтримки Сумської ОВА (Сумська обласна військова адміністрація) та Шосткинська РВА (Шосткинська Районна Військова Адміністрація) надійшла гуманітарна допомога.
Отримали гороху 7 т, цукру 7 т, крупи кукурудзяної 6 т, тушонки 2376 банок, одяг бувший у вжитку 200 кг, їжа різна 960 коробок.
Дана гуманітарна допомога буде роздана пенсіонерам громади. Дату та час видачі повідомимо додатково після фасування.
Дякуємо за допомогу нашим хлопцям, які під пекучим сонцем розвантажували цілий день два вагони - Артем Веретенник, Антон Котов, Сергій Веретенник, Алесь Романенко, В'ячеслав Сидоренко, Сергій Полєвічок, Андрій Фісюк, Сергій Зюзько, Володимир Корж, Володимир Фурсей, Михайло Силеверстов, Андрій та Єгор Герасімови, Олександр Федотенко, Віктор Устінов, Олександр Панченко, Руслан Комаров.
Керівництво Дружбівської міської ради, мешканці громади, висловлюють вдячність за підтримку Шосткинська районна військова адміністрація та Сумська обласна військова адміністрація.