У ДРУЖБІ ЗМАГАЛИСЬ ВИХОВАНЦІ ДЮСШ "ДРУЖБА"

Дата: 24.06.2022 14:41

Сьогодні, 24 червня, у сквері Слави проведено легкоатлетичний пробіг з нагоди Дня Конституції України, на підтримку Збройних Сил України та волонтерського руху Сумщини.

У змаганнях прийняли участь юні спортсмени - вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Дружба».

Дівчатка змагались на дистанції – 500 м, а хлопчаки – 1000 м. Серед дівчат молодшої групи призові місця визначились наступним чином:

1. Мірошниченко Варвара, 2. Гавриленко Вікторія, Глінщикова Дар’я.

У старшій групі перше місце виборола Бойко Вероніка, друге місце – Гірун Єлізавета, третє - Андреєва Діана.

Призові місця у молодших юнаків розподілились так: 1. Діденко Павло, 2.Матвієнко Кирил, 3. Головко Данило.

У старших: 1. Мороко Владислав, 2. Демченко Матвій, 3. Мороко Нікіта.

Міський голова Євген Харитонов особисто вручив грамоти кожному переможцю та побажав усім гарних канікул та нових перемог.