ЗВІТ ЩОДО НАДХОДЖЕННЯ, РОЗПОДІЛУ ТА ВИДАЧІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 04.07.2022 13:29

Гуманітарний штаб Дружбівської громади утворено на період дії воєнного стану розпорядженням міського голови №13 від 28.03.2022.

За період з 28 березня по сьогоднішній день гуманітарної допомоги надійшло у кількості 60,5 тон. Станом на 04 червня видано 40,3 т., залишок – 20,3 т.

Гуманітарна допомога надходила у вигляді:

- медичні препарати;

- продукти харчування (яйця, борошно, квасоля, кукурудза, горох, картопля сортова, продуктові набори, тушонка, макарони, продукти харчування консервовані, сухарі, печиво та ін);

- засоби гігієни (памперси дитячі, памперси для дорослих, засоби жіночої гігієни, серветки вологі, серветки паперові, антисептики);

- одяг бувший у вжитку;

- речі для дому бувші у вжитку (ковдри, постільна білизна, спальники).

Медичні препарати були передані згідно акту прийому-передачі до КНП «Дружбівський центр первинно медико-санітарної допомоги».

Речі для дому та деякі продукти харчування передано для потреб територіальній обороні та ЗСУ.

Гуманітарна допомога неодноразово надавалася дітям віком від 0 до 18 років, дітям-інвалідам, особам з інвалідністю, багатодітним родинам, малозабезпеченим сім’ям, пенсіонерам, непрацюючим громадянам від 19 до 60 років, працюючим громадянам, які перебувають у простої, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

На даний час триває розподіл та видача гуманітарної допомоги. Задіяні небайдужі активні жителі громади, всі без винятку працівники міської ради.

Велика вдячність за співпрацю небайдужим жителям Дружби, Чуйківки і Дорошівки, які у позаробочий час займаються гуманітарною допомогою.

Дякуємо за надання гуманітарної допомоги Сумська обласна військова адміністрація та Шосткинська Районна Військова Адміністрація.

Гуртуємось! Разом ми сила! Слава Україні!

Секретар міської ради,

голова гуманітарного штабу