Шановні мешканці Дружбівської громади! Всесвітня Продовольча Програма ООН з грудня впроваджує проект по допомозі найуразливіших категорій населення.

Дата: 07.12.2022 15:52

Гуманітарна допомога буде надаватися:

• резидентам ( громадяни України та іноземці ) та внутрішньо переміщеним особам, які мають інвалідність ( з максимальним розміром соціальних виплат 4000 гривень) одному або з дітьми, якщо вони були зареєстровані з цим дорослим;
  • пенсіонерам-резидентам та пенсіонерам-переселенцям ( з максимальним розміром соціальних виплат 3500 гривень) самі або з дітьми до 18 років, якщо вони зареєстровані з ними;
  • малозабезпеченим.

Просимо вище зазначених осіб, які  жодного разу не отримували грошової допомоги від міжнародних організацій,  звернутися до міської ради до 09.12.2022 року.