ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2023 11:06

8  травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам'яті і примирення.

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов'язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував країну

Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом і сьогодні надихають молоде покоління плекати у своїх серцях любов до рідної землі. Низький уклін кожному, чиє ім'я викарбуване на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.

Щороку це свято служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

На превеликий жаль, цю знаменну ювілейну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Виконують конституційний обов'язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність.

І сьогодні саме від наших захисників залежить доля та майбутнє нашої країни.

Доземний уклін і безмежна вдячність Вам! Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вам, Вашим рідним та близьким.

У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні.

Слава Україні!

Міський голова Євген ХАРИТОНОВ