УВАГА!РЕЄСТРАЦІЯ НА ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 07.07.2023 14:28

У межах проєкту «Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» запланована роздача гуманітарних наборів у м. Дружба, Сумська область.

Зверніть увагу, що реєстрація доступна не тільки для мешканців м. Дружба, а й для жителів усіх населених пунктів, що входять до Дружбівської територіальної громади та прибулих до неї ВПО.

Зареєструватися можна протягом липня. Кількість наборів обмежена, анкета відкрита допоки набори є в наявності!

📦 Кількість наборів: 56.

➡️ Вид набору: продуктовий набір.

Важливо! Набір може отримати домогосподарство, в якому мешкають від 4 осіб. Набір складається з 4 коробок, загальна вага — 67 кг.

❗️ Допомога (продуктовий набір, гігієнічний набір) може надаватися на сім’ю ОДИН РАЗ в обраному форматі.

❓ Як отримати гуманітарну допомогу

▪️ Зареєструватися за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/sdaGeUFj

▪️ Зазначити в електронній реєстрації документи, що підтверджують вашу особу (паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака, довідка про багатодітність тощо). Для отримання допомоги їхня наявність ОБОВ’ЯЗКОВА!

▪️ СМС-повідомлення з детальною інформацією про видачу наборів, яке надійде на вказаний контактний телефон, є підтвердженням вашої участі.

▪️ Важливо! Заповнення анкети НЕ ГАРАНТУЄ отримання допомоги.

📞 З будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ «ССС»: 0800332740.

✅ Цей проєкт втілює БФ «ССС» спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування. Програма реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

#humanitarianaid #ВПО #UkraineResponseConsortium