ДРУЖБІВСЬКІ ШКОЛЯРИ ПРИВІТАЛИ ПРИКОРДОННИКІВ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2024 13:43

Протягом минулого тижня учні Дружбівського НВК та Дружбівської філії активно долучилися до конкурсу дитячого малюнку «Наша єдність – наша зброя», який був організований місцевими прикордонниками.

Найкращі роботи були відмічені грамотами : І місце - Остапенко Дарина, ІІ місце - Кудояр Софія, ІІІ місце - Швець Маргарита). Хтось малював, а хтось робив ляльки – мотанки, дехто писали листи захисникам України та робили поробки, але не заради конкурсу, а для підняття бойового духу захисникам України.

У цей святковий день, що символізує нашу єдність, здобувачі освіти та прикордонники міста Дружба мали гарну нагоду привітати один одного зі святом та обмінятися подарунками. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Працюємо кожний на своєму фронті заради Перемоги! Віримо у майбутнє рідної країни!