СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.03.2024 10:58

15 березня відбулась перша стратегічна сесія Дружбівської громади. Під час засідання 19 учасників гуманітарного напрямку (вчителі, директори шкіл, історики, працівники культури та спорту, бібліотекарі та профільні підрозділи міської ради) аналізували наявні ресурси та унікальність громади за допомогою SWOT аналізу.

Активно дискутували під час написання бачення розвитку громади на 10 років. Основними напрямками розвитку на думку мешканців є: розвиток сільського господарства, збереження наявних ресурсів, ремонт дорожнього покриття, покращення екологічної ситуації та створення нових робочих місць.

По завершенню сесії жителі громади проговорили про важливість розвитку та написання стратегії і висунули кандидатури, хто міг би ще долучитись і допомогти в написанні цього стратегічно-важливого документу.