Відбувся фінальний етап аматорського турніру з волейболу

Дата: 11.03.2018 21:10

В приміщенні  Дружбівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ відбувся фінальний етап аматорського турніру з волейболу серед чоловічих команд м.Дружби, смт.Свесси, с.Воздвиженське та смт.Ямпіль.Після 3 етапів лідери турніру команди смт.Свеси та м.Дружби мали в своєму активі по 20 залікових очок. На ІІІ місті перебувала команда с.Воздвиженське, ямпільчани замикали турнірну таблицю,У запеклій та напруженій боротьбі наши волейболісти переграли команду смт.Ямпіль з рахунком 2:0, команду с.Воздвиженське з рахунком 2:1 та команду смт. Свеса з рахунком 2:1, у підсумку набравши однакову кількість очок з командою смт Свеса. За додатковими показниками переможцем турніру стала команди смт.Свеса, команда нашого міста посіла ІІ місце. Замкнула трійку переможців команда с.Воздвиженське.

Окреме спасибі хочеться сказати всім вболівальникам, які прийшли підтримати наших хлопців.